Profil uživatele Michelle

Avatar image
registrován 2016-08-17 16:50:23 Level5 počet bodů 1673info
info
infohttp://www.wish-hope-life.cz v databázi 18 článků. info14x info4x

Motivační aplikace pro nový rok

V novém roce jsme všichni plni elánu. Máme v sobě spoustu motivace začít něco nového, dodržovat předsevzetí, zbavit se zlozvyku... Příspěvek Motivační aplikace pro nový rok pochází z Wish. Hope. Life.

Mládí v hajzlu: Povolení prudit

Mládí v hajzlu není jen konstatování, že už nejsem ten mladý divoch, ale také knižní série od amerického autora C. D.... Příspěvek Mládí v hajzlu: Povolení prudit pochází z Wish. Hope. Life.

“32”

Další rok. Další narozeniny. Šťastná a klidná. Méně osamělá. S láskou v zádech.  Dnes poprvé ve svatebních šatech. Všechno se... Příspěvek “32” pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Týden v duchu nekonečného seznamu úkolů. Skoro každý večer jsem usínala s lehce znepokojivou myšlenkou na to, co všechno musím... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

2019

A máme tu další ohlédnutí za uplynulým rokem. Letos tuhle bilanci sepisuju už po šesté (na konci článku vám nechám... Příspěvek 2019 pochází z Wish. Hope. Life.

Kreativní diář

Před dvěma lety se mi do ruky díky skupině Planner lovers dostala kniha Kreativní diář (mimochodem ten článek je stále, i... Příspěvek Kreativní diář pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Tenhle týden byl celkem fajn. Přesto, že ráno už vstáváme do tmy a do práce odcházím v husté mlze. V... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.Cupanina

Jela jsem navštívit babičku. Procházela jsem malým parkem, který mám po cestě. A najednou jsem to měla před očima. Jsem... Příspěvek Cupanina pochází z Wish. Hope. Life.

Whole30 – 1. týden očima Mr. K

Když jsme se s mojí drahou Michelle rozhodli pro program Whole30 založený na Paleo stravování, už jsem měl s paleo stravou... Příspěvek Whole30 – 1. týden očima Mr. K pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Stihli jsme výstavu Václava Havla v DOXu a jsem za to strašně ráda, bylo to dechberoucí. Na mém seznamu četby... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Pracovně náročný týden je konečně u konce. Zbývají mi poslední tři díly Masters of Sex a hrozně se těším až... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Celý týden chodím s rozepnutým kabátem a to považuju za dobré znamení. Zvládli jsme výlet do Drážďan a nákupy v... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Na vlnách pátku

Konečně se začíná oteplovat a přibývá světla. Mám za sebou první home office, ze kterého jsem si udělala tak trochu... Příspěvek Na vlnách pátku pochází z Wish. Hope. Life.

Dneska vzpomínám.

Poslední narozeniny s dvojkou na začátku jsou za rohem a tak trošku bilancuju. Nedávno jsem objevila tuhle krásnou věc, kterou jsem psala před sedmi lety. Maličko jsem jí upravila a dnes vám jí přináším. Každý to

12